Haber

Vali Kaldırım ve Başkan Soykan, Akyazı’da devam eden projeleri inceledi

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ile birlikte Akyazı’da devam eden projeleri inceleyen Belediye Başkanı Bilal Soykan, “Daha güzel bir Akyazı için ilçemizin her noktasında yorulmadan çalışıyoruz.”

Vali Çetin Oktay Kaldırım, Akyazı Belediyesi’ni ziyaret ederek kamu yatırımları ile devam eden projeleri yerinde inceledi. Akyazı Belediyesi Mezbaha ve Hayvancılık Borsası’ndan Akyazı ziyaretine başlayan Vali Kaldırım, burada yapılan çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Bilal Soykan’dan bilgi aldı. İlçeye kazandırılan bu değerli yatırım için Lider Soykan’ı tebrik eden Vali Kaldırım, “Akyazı önemli yatırımlarla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Akyazı Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı bu çalışmada emeği geçenleri ve Belediye Başkanımız Bilal Soykan’ı tebrik ediyorum. Gönlümüzde ayrı bir yeri olan Akyazı’ya hayırlı olsun.”

Vali Çetin Oktay Kaldırım, Belediye Başkanı Bilal Soykan ile birlikte Mezbaha ve Hayvancılık Borsası’ndan sonra ilçede devam eden diğer projeleri de inceledi. Akyazı Belediyesi tarafından tamamlanan ve devam eden altyapı çalışmalarının ardından asfaltlanacak olan Yeni Mahalle ve İnönü Mahallesi’ni ziyaret eden Vali Kaldırım, burada yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkanı Bilal Soykan, ilçe merkezindeki 4 mahallenin büyük bir dönüşümden geçtiğine değinerek, “Akyazı Belediyesi tarihinde ilk kez yaptığımız yağmur suyu ihalesi kapsamında bu mahallelerde çok değerli çalışmalara imza attık. Dört mahallemizdeki yağmur suyu hattının yanı sıra SASKİ ile birlikte içme suyu bordüründe çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fiber internet alt yapı çalışmalarında sona yaklaşılıyor. SEDAŞ da bu mahallelerde asfalt altyapı çalışmalarını sürdürüyor. bitsin yakında. Devam edeceğiz. Daha güzel bir Akyazı için ilçemizin her noktasında yorulmadan çalışıyoruz.”

Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Bilal Soykan son olarak DSİ tarafından 30 milyon liraya ihalesi gerçekleştirilen Karacasu Deresi 2. Etap Projesi’ndeki çalışmaları inceleyerek, yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı. – SAKARYA

haberhilvan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu