Haber

KTSO Başkanı Ilık’tan Türk Polis Teşkilatı’nın 178. yıl dönümü mesajı

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Türk Polis Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Ilık, mesajında, vatandaşın ve devletin güvenliği için özverili çalışmalar yürüten Türk Polis Teşkilatının 178. kuruluş yılını kutladığını belirtti.

Polis teşkilatının gece gündüz özveriyle çalıştığını belirten Ilık, kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bu yana ülke huzur ve düzeninin bozulmamasını, vatandaşların mağdur olmamasını sağlamak misyonunun başında olduğunu bildirdi. inançlı bir şekilde hayatlarını sürdürürler.

Ilık, mesajında ​​şunları söyledi:

“Emniyet mensuplarımız mesai kavramı gözetmeksizin vatanımızın ve milletimizin güvenliği için fedakarlık yaparak 24 saat toplumumuzun huzuru ve güveni için çalışmaktadır. “Tüm emniyet mensuplarının haftasını kutluyorum. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ülkesi ve milletiyle ayrılmaz bütünlüğünün sağlanması, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması, barışın sağlanması için çok değerli görevlerini başarıyla yerine getirmek için canını vermekten çekinmeyen personel ve güvenlik, suçu önlemek ve suçluları adalete teslim etmek için.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu