İş

Bosch Rexroth ‘Mükemmellik Sertifikalı’ sertifikalı iş ortakları ile Antalya’da buluştu

  • Bosch Rexroth, Türkiye’nin dört bir yanından Sertifikalı Mükemmellik İş Ortakları ile Antalya Xanadu Resort Belek’te düzenlenen klasik CE İş Ortağı Toplantısı’nda öne çıktı. Başarılı iş ortaklarının 10 kategoride ödüllendirildiği etkinlik, Bosch Rexroth Doğu Avrupa ve Orta Doğu Bölge Lideri Thomas Ilkow ve Bosch Rexroth Global’den uzmanların katılımıyla gerçekleştirildi.    

Dünyanın önde gelen tahrik ve kontrol sistemleri tedarikçisi Bosch Rexroth’un Antalya’da düzenlediği CE Partner Meeting’de, sertifikalı iş ortakları yıl boyunca gösterdikleri başarılardan dolayı 10 farklı kategoride ödüllendirildi. Buna göre analiz ortakları arasında 2022 yılında en yüksek ciro elde eden Hidropar İzmir ve en yüksek ciro artışı sağlayan Güney Hidropar ödüllendirildi. Servis iş ortakları arasında en yüksek ciroyu MC Hidrolik, en yüksek ciro büyümesini ise Çukurova Pompa elde etti. Fabrika otomasyonu alanında en yüksek ciro Servo Kontrol, en yüksek ciro artışı ise Hidropar Eskişehir’de gerçekleşti. Simya Hidrolik 2022 yılında IPM (Endüstriyel Güç Üniteleri ve Manifoldlar) alanında en yüksek ciroya ulaşırken, Pazarlama alanında en uygun performansı HKTM elde etti. E-Ticaret kategorisinde 2022 yılının en iyi performansını Hipaş elde etti. En iyi ödeme performansı gösteren firma Hidropar Eskişehir de bu kategorideki başarısından dolayı ödüllendirildi.

Pazar yeri etkinliklerinin yanı sıra verimli toplantıların da gerçekleştirildiği CE Partner Toplantısı, tüm misafirlerin ilgiyle izlediği ve ilgiyle izlediği plaj voleybolu turnuvasının keyifli görüntüleri ile son buldu.

Bosch Rexroth uzmanlığı artık müşterilere daha yakın

Bosch Rexroth’un yüksek kalite standartlarını ve bilgi birikimini karşılayan sertifikalı iş ortakları, müşterilerle konum, dil ve kültür açısından yakın bağları sayesinde ihtiyaçlarına en uygun ve hızlı şekilde cevap verebilmektedir. Bu, müşterilerin Bosch Rexroth gibi küresel bir şirketin avantajlarından ve yerel bir iş ortağının esnekliğinden yararlanmasına olanak tanır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu